Bezpłatny pokaz filmu "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" w ramach Powiatowych Dni Seniora

Bezpłatny pokaz filmu "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" w ramach Powiatowych Dni Seniora

W ramach Powiatowych Dni Seniora mamy zaszczyt Państwa zaprosić na pokaz filmu pt. "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" jaki odbędzie się w kinie Siemowit w Gostyninie.

Dziadek do orzechów i cztery królestwa" to piękna ekranizacja książki dla dzieci E. T. A. Hoffmanna. W rolach głównych wystąpili Mackenzie Foy, Helen Mirren, Morgan Freeman i Keira Knightley.

Wszystko, czego potrzebuje Klara, to klucz otwierający tajemnicze pudełko z bezcennym darem. Jednak złota nić, za którą podąża dziewczynka na balu, prowadzi ją wprost do równoległej krainy. Klara poznaje w niej żołnierza Filipa, myszy oraz historię trzech królestw (Ziemi Płatków Śniegu, Krainy Kwiatów i Krainy Słodyczy), które prowadzą walkę z czwartym królestwem. Jeśli Klarze i jej sprzymierzeńcom nie uda się pokonać złej Matki Ginger, pokój na świecie będzie zagrożony.

Film familijny "Dziadek do orzechów" to piękna produkcja z niesamowitymi zdjęciami i gwiazdorską obsadą.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Agnieszka Korajczyk - Szyperska

Roman Augustyniak

Michał Bartosiak

© 2018 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij