Ognista rumba przed koncertem Stachurskiego

Ognista rumba przed koncertem Stachurskiego

Tancerze ze szczawińskiego klubu UKS Pasja Oliwia Kopeć oraz Mikołaj Osmolak rozgrzali publiczność przed środowym (21 grudnia br.) koncertem Stachurskiego zorganizowanym przez Fundację Lepszy Gostynin i Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina.

Pomimo młodego wieku (obydwoje są uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie) są już laureatami kilkudziesięciu prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego w całej Polsce i za granicą. Wielokrotni finaliści i półfinaliści Mistrzostw Polski. Członkowie i przedstawiciele kadry Polski federacji tańca sportowego. 5 para w rankingach World Dance Sport Federiation.

Para specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, w których posiada najwyższą możliwą do zdobycia w tańcu towarzyskim klasę taneczną S.

Publiczności zgromadzonej w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury Oliwia i Mikołaj zaprezentowali pięć tańców latynoamerykańskich: sambę, cza-czę, rumbę, passo doble oraz jive. Ich występ zaostał nagrodzony gromkimi brawami.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

© 2018 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij