Koncerty z kulturą powracają. Pierwszy już w marcu

Koncerty z kulturą powracają. Pierwszy już w marcu

W piątek (1 marca br.) w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbędzie się pierwszy w tym roku koncert z cyklu "Jazz, Blues, Rock'n'Roll. Koncert z kulturą". Wydarzenie jest realizowane w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Liderem projektu jest Michał Bartosiak.

W sali kawiarnianej gostynińskiego eMCeKu wystąpi krakowski zespół VODA. Koncert będzie częścią trasy promującej najnowszą płyte grupy pt. "Amphibia".

Michał Bartosiak jest szalenie zadowolony, iż pierwszy tegoroczny koncert odbędzie się w "Kawiarnii eMceKa" co z pewnością nada mu kameralnego klimatu. Widzowie, oprócz tradycyjnych miejsc siedzących będą  mogli wygodnie i na dużym  luzie zasiąść na specjalnie przygotowanych dywanach i pufach.

Po koncercie, zgodnie z  tradycją cyklu Jazz, Blues,Rock'n'roll Koncerty z Kulturą, odbędzie się Jam Session z udziałem połączonych sił zgromadzonych muzyków.

Data: 1 marca 2019, godzina: 18.00. Wstęp wolny.

© 2018 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij