Odchudzamy Mazowsze w ramach #mazowieckaaktywacja2022 #mazowieckiengo #mazowszepomaga

Odchudzamy Mazowsze w ramach #mazowieckaaktywacja2022 #mazowieckiengo #mazowszepomaga

24 września odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu Odchudzamy Mazowsze.

W spotkaniu wzięły udział dzieci i młodzież z problemem otyłości i ich rodzice.

Koordynatorka zadania Agnieszka Korajczyk-Szyperska opowiedziała o projekcie, finansowaniu i o działaniach w ramach projektu, a pani Anna Wojciechowska - dietetyk Figurantka przez kilkadziesiąt minut opowiadała o konieczności zmiany nawyków żywieniowych. Następnie wybrane osoby wzięły udział w konsultacjach indywidualnych.

W najbliższym czasie na podstawie wypełnionych ankiet, przeprowadzonych pomiarów i wywiadu zostaną przygotowane przez dietetyka jadłospisy a nasi uczestnicy rozpoczną przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych. Nie bez przyczyny spotkanie miało miejsce w Trening ROOM 92'- Studio Treningu Personalnego, ponieważ zależało nam na tym aby dzieci i młodzież zobaczyły, że sale treningowe otwarte są również dla nich - powiedziała Agnieszka Korajczyk Szyperska.

Zaprezentowana została też oferta treningowa a jeden z uczestników wylosował bezpłatny trening personalny. Kolejne spotkanie w październiku.

© 2018 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij