Spotkanie przy ulicy Spółdzielczej: Nasze dzieci bawią się, a obok pędzą samochody

Spotkanie przy ulicy Spółdzielczej: Nasze dzieci bawią się, a obok pędzą samochody

W środę, 6 czerwca 2018 r. radni Inicjatywy dla Gostynina spotkali się z mieszkańcami ulic Spółdzielczej, Armii Krajowej i Ozdowskiego.

Podczas spotkania omówione zostały największe problemy, z jakimi borykają się mieszkańcy. Zbierane były podpisy pod budową chodnika wzdłuż ulicy Spółdzielczej oraz progów zwalniających.

- Doszło już do trzech wypadków. Jak widać obok jest plac zabaw. Nasze dzieci bawią się a obok pędzą samochody nie zważając na ograniczenie prędkości. Coś z tym trzeba zrobić – mówiła jedna z mieszkanek. Podjęto także temat budowy placu zabaw za garażami przy bloku na ulicy Ozdowskiego 3A oraz budowy łącznika od ulicy Langenfelda do ulicy Spółdzielczej.

Super było to spotkanie. Bezpośredni kontakt z mieszkańcami to jest to co najbardziej lubię. Dziękuje za dziś.

Opublikowany przez Agnieszka Korajczyk-Szyperska 6 czerwca 2018

W spotkaniu uczestniczyli radna Rady Powiatu Gostynińskiego Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Robacki i Wiceprzewodnicząca Rady Małgorzata Rędzikowka-Mystkowka oraz radny Rady Miasta Stanisław Pieniążek.

Kolejne spotkania z mieszkańcami osiedli niebawem.

źródło: gostynin.info

© 2018 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij