Trzaskali ulotki i gazetki Rafała Trzaskowskiego w Gostyninie [ZDJĘCIA]

Trzaskali ulotki i gazetki Rafała Trzaskowskiego w Gostyninie [ZDJĘCIA]

Przed nami ostatnie dni kampanii prezydenckiej. W niedzielę udamy się do lokali wyborczych, aby wybrać Prezydenta Polski na najbliższe 5 lat.

W dniu dzisiejszym (8 lipca br.), w godzinach popołudniowych Gostynin odwiedziła poseł na Sejm RP z naszego okręgu Elżbieta Gapińska. Posłanka wspólnie z radnym Powiatu Gostynińskiego Romanem Augustyniakiem oraz Witoldem Pilichowiczem rozdawała ulotki oraz gazetki wyborcze kandydata na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego.

Wspólnie zachęcali również mieszkańców Gostynina do udziału w II turze wyborów prezydenckich.

"Dzisiaj jestem absolutnie przekonany, że razem zmienimy Polskę. Tylko do tego potrzebne są ostatnie trzy dni, dlatego że jeśli nie zmienimy Polski dziś, nie zmienimy jej 12 lipca, to bardzo ciężko będzie wygrać w kolejnych wyborach" - mówił podczas dzisiejszego spotkania w Szczecinie Rafał Trzaskowski.

"Ta władza dąży do totalnego monopolu i my ten monopol możemy dzisiaj przełamać. Mieć silnego niezależnego prezydenta, ale to zależy od Was" - podkreślił kandydat KO.

Źródło: Gostynin.info

© 2018 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij