V Powiatowy Bieg w Szuwarach

Łącznie ponad 80 uczestników wystartowało w V Biegu w Szuwarach, który odbył się w niedzielę (2 października br.) w miejscowości Białe. Rozgrzewkę poprowadził finalista programu Ninja Warrior Polska Adrian Fabrykiewicz.

10-kilometrową trasę z czasem 34 m 10 s najszybciej przebiegł 25-letni Jędrzej Hasiura z miejscowości Starowa Góra. Drugi na mecie zameldował się Piotr Kreft z Płocka, trzeci Jarosław Kordulasiński również z Płocka.

Wśród kobiet zwyciężyła Joanna Trępka z Łodzi (47 m 49 s). Drugie miejsce zajęła Joanna Staniszewska z Torunia, trzecie Agnieszka Średniak z Łodzi.

Najszybszymi mieszkańcami z terenu powiatu gostynińskiego byli Michał Jędrzejczak (42 m 57 s) oraz wśród kobiet Iwona Markus (54 m 26 s).

W kategorii Nordic Walking zwyciężył Łukasz Jędrzejewski z Bielska . Podium uzupełnili Łukasz Karasiewicz z Gostynina oraz płocczanin Ryszard Miaśkiewicz. Puchar w tej kategorii dla mieszkańców powiatu gostynińskiego otrzymali Łukasz Karasiewicz oraz Anna Wiśniewska.

Pełna lista wyników dostępna na stronie InesSport.