Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gostynińskiego. Przewodniczący Komisji Komisja Oświaty, Zdrowia i Opieki Społecznej w Radzie Powiatu Gostynińskiego.

Działam od ponad 20 lat w branży artystyczno – rozrywkowej. Kultura to gałąź życia społecznego, którą rozwijałem i pragnę dalej rozwijać w Gostyninie. Przez ostatnie cztery lata byłem inicjatorem i organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych.

Wykształcenie:

  • Wyższe z zakresu Finansów i Bankowości
  • Szkoła muzyczna I stopnia

 Praca: Własna działalność gospodarcza

Rodzina: Żona: Agnieszka mgr Stosunków Międzynarodowych, Dwóch synów : Jakub 8 lat uczeń Szkoły Muzycznej w Gostyninie Kajetan 3 lata świeżo „upieczony” przedszkolak

Doświadczenie zawodowe:

  • 1999-2000 „Ragost” Sp. z o.o. Gostynin – handlowiec
  • 2000-2001 „Arteks” Sp.z o.o. Płock – handlowiec
  • 2001-2002 HMB „BudMat” Gostynin – handlowiec
  • 2002-2003 PHU „Caro” Gostynin – kierownik
  • 2003-2006 „FinishProfiles” Sp.z o.o. – handlowiec
  • 2006 do nadal własna działalność handlowa oraz artystyczna

Działalność społeczna i kulturalna:

1.Współorganizowanie oraz udział w trzech koncertach charytatywnych dla Oli Żytkiewicz mieszkanki powiatu gostynińskiego oraz dzieci chorych na mukopolisacharydozę w latach 2003,2004,2013.

 2. Obsługa muzyczna „Koncertu Charytatywnego dla Witka” Galeria Wisła Płock grudzień 2012

 3. Udział wspólnie z warszawską fundacją „Mam Marzenie” w spełnieniu marzeń 5 chorych dzieci podczas 5 urodzin Galerii Wisła w Płocku – listopad 2013 . Obsługa artystyczna imprezy oraz koncert zespołu muzycznego.

 4. Oprawa artystyczna dwóch pikników integracyjnych dla osób starszych i chorych w Domu Kultury i Tradycji Wsi w Białem gm. Gostynin

5.Oprawa artystyczna Dni Dziecka w Powiatowym Zespole Placówek Opiekuńczo –Wychowawczych ul. Ozdowskiego w Gostyninie w latach 2012 i 2013

 6. Udział artystyczny w „Światowym Dniu Osób Niepełnosprawnych” Galeria Wisła 2012 i 2013

 7. Współorganizacja WOŚP Gostynin w latach 2013 i 2014 – obsługa techniczna oraz udział w koncercie

 8. Organizacja Jam Session – Zamek Gostynin 2013 – wydarzenie kulturalne

 9. Prowadzenie bezpłatnych warsztatów muzycznych i teatralno-cyrkowych w Domu Kultury w Podlasiu gm. Łąck – nadal

 10.Udział w organizacji festiwalu ognia „Fireproof” Kutno 2013 i 2014 , obsługa animacyjno-artystyczna oraz udział w paradzie kuglarskiej

Hobby:

Moje zainteresowania są bezpośrednio związane z tym czym się zajmuję – kulturą i sztuką. Interesuję się szeroko pojętymi działaniami cyrkowo-kuglarskimi (ukończyłem warsztaty „Pedagogiki Cyrku” co pozwala mi na pracę z dziećmi i młodzieżą w tym zakresie). Obcowanie z dziećmi i młodzieżą pozwala na wymianę megaton fantastycznej energii ale też uczy pokory i spokoju czego miałem okazję spróbować podczas dwóch projektów półkolonijnych, w których brałem udział jako opiekun.

Nie potrafiłbym żyć beż muzyki…Od blisko 16 lat jestem czynnym muzykiem. Ze swoim zespołem grałem przed wieloma gwiazdami polskiej estrady m.in. Varius Manx, Łzy, Lombard, Kombi, Papa Dance, Ich Troje, Bajm,Enej, J. Steczkowską, H. Banaszak itd. W latach 2002-2003 graliśmy dla Polonii w Niemczech z Wandą i Bandą oraz Andrzejem Rybińskim.

Ważną rolę w moim życiu odgrywa również sport. Ubolewam nad tym iż na sportowych obiektach Gostynina nie organizuje się już Ligi Piłki Siatkowej w której do 2009 roku tj. chyba ostatniej edycji brałem czynny udział. Brak ligi dziwi mnie tym bardziej ponieważ moi koledzy z drużyny Gostynińkich „Szerszeni” wygrywają wszystko co się da w Lidze Kutnowskiej , Baruchowskiej czy na turniejach w Żychlinie.

© 2018 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij