Agnieszka Korajczyk-Szyperska - Mój Plan dla Gostynina


Gostynin Turystyczny

Gostynin Turystyczny

Okolice Gostynina to lasy, jeziora-olbrzymi potencjał. W sąsiedztwie mamy kilkanaście gospodarstw agroturystycznych, w mieście kilka miejsc, gdzie turyści czy przejezdni mogą się zatrzymać. Żyjemy w czasach kiedy to władze danej miejscowości muszą wyjść z ciekawą ofertą czy propozycją spędzania wolnego czasu a nie czekać aż turysta przypadkiem do niej zajrzy a mieszkańcy wyjadą szukać atrakcji.

Dowiedz się więcej
Gostynin Sportowy

Gostynin Sportowy

Życie sportowo-rekreacyjne miasta skupia wokół siebie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie. Kryta pływalnia, stadion, hala, korty, siłownie plenerowe to obiekty pozwalające mieszkańcom oraz gościom aktywnie spędzać czas. W najbliższych latach jest szansa na remont stadionu, na podstawie projektu, o który zabiegali radni Inicjatywy dla Gostynina.

Dowiedz się więcej
Gostynin Zielony

Gostynin Zielony

Zielone miasto, to miasto czyste, przyjazne, dające energię. Dlatego też w najbliższych latach podejmę działania, które realnie poprawiają warunki życia i pozytywnie wpłyną na zdrowie mieszkańców. Uważam, że Gostynin powinien podjąć się realizacji projektów ukierunkowanych na poprawę jakości powietrza i walkę ze smogiem

Dowiedz się więcej
Gostynin dla zwierząt

Gostynin dla zwierząt

Kocham zwierzęta, nawet w domu mam ich kilka: 2 świnki morskie, królika, chomika, kota. Wiem ile potrzeba poświęcić czasu nawet takiej małej gromadzie zwierząt , ile kosztuje ich utrzymanie. Smucą mnie docierające z każdej strony informacje, że ktoś po raz kolejny porzucił psa, wyrzucił chomika do kosza na śmieci czy że kolejny pies został przywiązany do drzewa.

Dowiedz się więcej
Gostynin dla Seniora

Gostynin dla Seniora

Seniorzy stanowią coraz liczniejszą grupę mieszkańców Gostynina. Ja widzę potencjał w seniorach, od kilku lat z nimi współpracuję. Imponują mi swoim doświadczeniem, poczuciem humoru, spokojem. Gostynin potrzebuje działań, które zdecydowanie poprawią sytuację seniorów.

Dowiedz się więcej
Gostynin Bezpieczny

Gostynin Bezpieczny

Bezpieczeństwo mieszkańców Gostynina jest jednym z moich priorytetów. Abyśmy mogli czuć się bezpiecznie w naszym mieście podejmę szereg działań poprawiających bezpieczeństwo w Gostyninie.

Dowiedz się więcej
Gostynin Zdrowy

Gostynin Zdrowy

W ostatnim czasie gostynińskie rodziny mają utrudniony dostęp do służby zdrowia, w szczególności w porze nocnej, w okresie świątecznym czy w weekendy. Zamknięto kilka oddziałów w szpitalu w Gorzewie, zlikwidowano punkt nocnej i świątecznej opieki medycznej, lata temu zlikwidowano gabinety stomatologiczne w szkołach. Gostynin powinien mieć szpital.

Dowiedz się więcej
Gostynin Rozwojowy

Gostynin Rozwojowy

30 czerwca weszła w życie ustawa o wspieraniu nowych inwestycji. Ustawa ta umożliwia zwolnienia podatkowe dla inwestorów przez 10–15 lat w całym kraju, a nie tylko, jak obecnie, w 14 specjalnych strefach ekonomicznych. Preferencje podatkowe będą uzależnione m.in. od lokalizacji inwestycji, jej charakteru i jakości tworzonych miejsc pracy.

Dowiedz się więcej
Gostynin Kulturalny

Gostynin Kulturalny

Gostynin kulturą zaczyna stać. Porównując to co działo się kilka lat temu w Gostyninie z tym co jest obecnie - jest znaczna różnica. Jestem stałym widzem w Kinie Siemowit, moje dzieci z dużą przyjemnością korzystają z zajęć prowadzonych przez MCK, całą rodziną chodzimy na koncerty organizowane przez MCK.

Dowiedz się więcej
Gostynin Inwestycyjny

Gostynin Inwestycyjny

Jestem w samorządzie od 16 lat. Ostatnie 8 lat było dla mnie szczególnie pracowite. Wiele moich pomysłów i Waszych wniosków zostało w tym czasie dzięki współpracy z radnymi IdG zrealizowanych. Oczywiście zawsze można było zrobić więcej czy szybciej.

Dowiedz się więcej
Gostynin Obywatelski

Gostynin Obywatelski

Od początku mojej pracy w samorządzie stawiam na współpracę. Lubię spotykać się z mieszkańcami, lubię rozmawiać, lubię pomagać. Zależy mi na tym, żeby w ważniejszych decyzjach dotyczących przyszłości naszego miasta mieszkańcy mogli się wypowiedzieć. Ważny jest Wasz głos. Przecież nic o Was bez Was.

Dowiedz się więcej
Gostynin Edukacyjny

Gostynin Edukacyjny

Stawiam na dialog z dyrekcją szkół i przedszkoli, na dialog z radami pedagogicznymi i radami rodziców. Poznałam opinie uczniów i przedszkolaków, wiem co im się podoba a co zmieniliby w swojej szkole czy przedszkolu.

Dowiedz się więcej
© 2018 KW Inicjatywa dla Gostynina. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sfinansowano ze środków wyborczych KW Inicjatywa dla Gostynina

Bezpieczeństwo i prywatność KW

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij