Ubiegam się o mandat radnej Powiatu Gostynińskiego w okręgu wyborczym nr 2 - Gmina Gostynin i Gmina Szczawin Kościelny. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, rozmowa, a także otwartość. W Radzie Miejskiej w Gostyninie pełnię funkcję Przewodniczącej Komisji Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Pomocy Społecznej.

Wiek: 35 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie kierunek: Zarządzanie i marketing w zakresie Zarządzanie przedsiębiorstwem. Ukończone studia licencjackie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Tytuł Protetyk Słuchu uzyskałam w Policealnej Szkole Audiologii przy Instytucie Patologii i Fizjologii Słuchu w Kajetanach.

Rodzina: Mąż Roman, córki Natalia i Julia

Doświadczenie: Radna Rady Miejskiej w Gostyninie. Od 2005 roku praca w prywatnych firmach. Obecnie zatrudniona na stanowisku: kierownik - protetyk słuchu.

Szanowni Państwo

Podejmując decyzję wzięcia udziału w wyborach samorządowych kierowałam się możliwością zmiany tego co nas otacza, nurtuje i przeszkadza w codziennym życiu. Problemy mieszkańców Powiatu Gostynińskiego są mi znane zarówno z pracy w samorządzie miejskim, ale również dzięki wielu spotkaniom w życiu codziennym.

Jestem osobą młodą, aktywną, pełną entuzjazmu i zapału do pracy. 

Moje propozycje dla Powiatu Gostynińskiego:

 • Konsultacje społeczne i otwarte spotkania z mieszkańcami
 • Wspieranie inicjatyw emerytów, rencistów, osób starszych i samotnych
 • Współpraca z samorządami w Powiecie Gostynińskim dotycząca powstawania inwestycji prorodzinnych.
 • Doskonalenie funkcjonowania i utrzymanie osiągniętych standardów w domach opieki społecznej, w placówkach opiekuńczo-wychowawczych
 • Wolontariat Seniora
 • Budowa i modernizacja dróg w powiecie gostynińskim
 • Budowa wraz z gminami chodników, ścieżek rowerowych
 • Budowa i modernizacja infrastruktury sportowej w szkołach i ośrodkach szkolno-wychowawczych

Jeśli uważacie Państwo, że mogłabym Was reprezentować w Radzie Powiatu Gostynińskiego to proszę o poparcie mojej kandydatury.

Magdalena Augustyniak

  OKRĘG NR 2 - POZYCJA NR 2

  Gmina Gostynin i Gmina Szczawin Kościelny

  © 2018 KW Inicjatywa dla Gostynina. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sfinansowano ze środków wyborczych KW Inicjatywa dla Gostynina

  Bezpieczeństwo i prywatność KW

  W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

  Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

  Polityka prywatności

  Polityka Cookies


  Zostałem poinformowany. Zamknij