Moje doświadczenie życiowe, komunikatywność, chęć działania dla dobra Powiatu, skłoniło mnie do podjęcia decyzji o starcie w wyborach samorządowych.

Rodzina

Nazywam się Iwona Markus. Mam 35 lat. Urodziłam się i mieszkam w Gostyninie. Matka Grażyna Śledzińska, emerytowany pracownik administracyjny ZOZ Gostynin (kadry). Ojciec Bogdan Śledziński technik mechanizacji rolnictwa, kierownik SKR (spółdzielcze kółko rolnicze) w Solu i Białotarsku. Zmarł w 1993r. Mam dwóch starszych braci Piotr i Jarosław Śledzińscy, zamieszkałych w Warszawie.

Wykształcenie i praca zawodowa

W latach 2002-2007 studiowałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ukończyłam studia ze stopniem magisterskim. Od 2005 roku do roku 2015 pracowałam jako instruktor nauki jazdy oraz pracownik biurowy we wspólnej rodzinnej firmie „OSK Markus”. Posiadam prawo jazdy kat. A, B, C, D, CE, DE. W międzyczasie urodziłam dwóch wspaniałych synów, Szymon lat 10 i Olaf lat 7.

W 2015 roku przez dwa lata prowadziłam działalność gospodarczą „Zumba”. Dzięki temu mogłam wziąć udział i być organizatorem wielu akcji charytatywnych. Niesienie pomocy inny ludziom sprawia mi największe zadowolenie.

W tym samym roku (2015), po ośmiu latach, mój magister ujrzał światło dzienne, podjęłam prace w szkolnictwie, jako nauczyciel wychowania fizycznego. O tym, że pokocham swą prace, wiedziałam już dawno. Praca z dziećmi przynosi mi wiele satysfakcji i uśmiechu. Osiągnęliśmy wspólnie z uczniami wiele sukcesów sportowych. Od ubiegłego roku szkolnego 2017/2018 miło mi jest sprawować funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Od września tego roku, jako drużynowa ZHP, zakładam swoją drużynę harcerską.

W wolnym czasie, uwielbiam czytać, biegać po Naszych wspaniałych terenach, pływać w okolicznych jeziorach, jeździć na rowerze, słuchać muzyki, spotykać się ze znajomymi. Uwielbiam także kino i teatr.

Dlaczego Ja?

Moje doświadczenie życiowe, komunikatywność, chęć działania dla dobra Powiatu, skłoniło mnie do podjęcia decyzji o starcie w wyborach samorządowych. Wiem, że jestem w stanie, jesteśmy w stanie robić jeszcze więcej dla Gostynina. Pragnę by w Naszym mieście pojawiło się więcej dróg rowerowych. Bardzo chciałabym aby w szkołach w Naszym powiecie dzieci mogły zjeść darmową zupę. Chciałabym aby na osiedlach i wsiach powstały świetlice osiedlowe i wiejskie, aby dzieciaki mogły spotykać się w bezpiecznym miejscu i wspólnie realizować swoje zainteresowania.

Iwona Markus

  OKRĘG NR 1 - POZYCJA NR 4

  Miasto Gostynin

  © 2018 KW Inicjatywa dla Gostynina. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sfinansowano ze środków wyborczych KW Inicjatywa dla Gostynina

  Bezpieczeństwo i prywatność KW

  W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

  Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

  Polityka prywatności

  Polityka Cookies


  Zostałem poinformowany. Zamknij