Moim celem jest działanie na rzecz budowy i rozwoju Gostynina. Chciałabym aby stał się nowoczesnym i silnym gospodarczo miastem. Priorytetem w mojej pracy społecznej są bieżące kontakty z mieszkańcami a co za tym idzie realizacja pomysłów wynikających z ich potrzeb.

Wiek: 58 lat

Wykształcenie: Średnie techniczne

Rodzina: Mąż Jerzy, syn Michał- Radny Miejski obecnej kadencji,
córka Sylwia - lekarz neurolog, wnukowie: Kubuś i Kajtuś.

Praca: Długoletni pracownik Służby Zdrowia, od 19 lat w NZOZ „Medicus”
na stanowisku pracownik administracyjny.

Działalność społeczna:

 • Jestem pomysłodawcą projektu siłowni plenerowej „Przystanek Rekreacja” na osiedlu 3 Maja, Dmowskiego, Kościuszki, który dzięki poparciu mieszkańców zwyciężył w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego. Z mojej inicjatywy na tym samym osiedlu wymieniono chodniki oraz wykonano nasadzenia.

 • Brałam aktywny udział w kolejnych edycjach Budżetu Obywatelskiego, dzięki czemu projekty autorstwa Michała i Agnieszki Bartosiak („Frajdowisko”, „ Zamek, kultura z dźwiękiem brzmi lepiej”, „Jazz, Blues, Rock’n’Roll, koncerty
  z kulturą”), zyskały bardzo duże poparcie mieszkańców i zostały zrealizowane.

 • W bieżącym roku brałam czynny udział w organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyninie, której sztabem kierowała Agnieszka Bartosiak. Zebrano rekordową kwotę w historii WOŚP w naszym mieście.

Moje główne założenia:

 • Przeprowadzenie prac remontowo-konserwacyjnych pozostałości starej zabudowy Gostynina będącej własnością miasta, którą stanowią między innymi budynki 3 Maja 12 i 26 oraz Kościuszki 5 a także doprowadzenie do dawnej świetności jednego z najstarszych miejskich zabytków - „Arkad”

 • Realizacja, dokończenie inwestycji ( utwardzone miejsca parkingowe ) przy ul. 3 Maja 9 i Kościuszki 6, budowa parkingów na osiedlu Kościuszki.

 • Uwolnienie Parku im. J. Piłsudskiego od ptaków . Na co dzień problem niewidoczny dla mieszkańców innych części miasta, dla mieszkańców budynków okalających park wielka niedogodność natury zdrowotnej i estetycznej.

 • Modernizacja boiska na osiedlu Kościuszki przy bloku 37 we współpracy ze Spółdzielnią mieszkaniową.

 • Ustawienie ławeczek i koszy na śmieci w miejscach dużego natężenia ruchu pieszego.

 • Zwiększenie środków finansowych na działania w zakresie profilaktyki chorób, promocji zdrowia i uzależnień.

 • Szeroko pojęte starania o wsparcie środkami zewnętrznymi / unijnymi realizowanych zadań, inwestycji etc.

Działalność społeczna - bezinteresowna praca dla mieszkańców naszego miasta od dawna jest moją pasją. Lubię i wiem jak to robić. Umiem słuchać ludzi. Kontakty i rozmowy z mieszkańcami pozwalają mi poznać ich potrzeby i utwierdzają w przekonaniu, że podejmuję dobrą decyzję.

Jestem osobą odpowiedzialną.

Zaufaj mi

Wiesława Bartosiak

  Okręg Nr 9

  3 Maja, Ogrodowa, Tadeusza Kościuszki

  © 2018 KW Inicjatywa dla Gostynina. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sfinansowano ze środków wyborczych KW Inicjatywa dla Gostynina

  Bezpieczeństwo i prywatność KW

  W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

  Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

  Polityka prywatności

  Polityka Cookies


  Zostałem poinformowany. Zamknij