Urodziłem oraz wychowywałem się w Gostyninie, przez blisko 25 lat byłem mieszkańcem ul. Zalesie. Moje wykształcenie oraz doświadczenie pozwala mi na szybkie podejmowanie skutecznych decyzji. Potrafię skutecznie negocjować jak i wsłuchać się w potrzeby innych. Zawsze otwarty, pomocny i pozytywnie nastawiony na nowe wyzwania.

Wiek: 31 lat

Wykształcenie: wyższe, licencjat w zakresie Politologii,

 • spec. Doradztwo Personalne i Zarządzanie Personelem

Studia podyplomowe w zakresie:

 • Coaching i Mentoring menagerski
 • Mediacji i Negocjacji

Praca: OrlenOil – opiekun regionalny w sektorze klientów przemysłowych.

Zainteresowania: Literatura, szczególnie biografie, reportaże oraz kryminały. Zwierzęta, zwłaszcza psy- miłośnik rasy buldog francuski

Moje propozycje dla okręgu nr 15

 • świetlica dla dzieci młodzieży
 • zmodernizowane zostaną chodniki,
 • zmodernizowane będzie oświetlenie,
 • wybuduję parkingi,
 • postawię więcej ławek niż jedną, więcej koszy na śmieci,
 • zadbam o czystość,
 • przygotuję boisko dla dzieci z osiedla

Dlaczego Ja?

Szanowni Wyborcy,

Urodziłem oraz wychowywałem się w Gostyninie, przez blisko 25 lat byłem mieszkańcem ul. Zalesie

Losy oraz dobro mieszkańców tego właśnie osiedla są mi szczególnie bliskie. W 2005 roku ukończyłem Liceum Profilowane w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie, po której rozpocząłem kontynuację nauki na uczelniach wyższych. Bardzo chętnie brałem również udział w licznych kursach i szkleniach, podnoszących moją wiedzę oraz kompetencję z zakresu marketingu, komunikacji oraz poprawy efektywności i innowacyjności.

Od ponad 10 lat pracuję jako handlowiec, wiedzę umiejętności i techniki negocjacyjne zdobywałem pracując w najbardziej renomowanych firmach z sektora przemysłowego.

Moje wykształcenie oraz doświadczenie pozwala mi na szybkie podejmowanie skutecznych decyzji.

Potrafię skutecznie negocjować jak i wsłuchać się w potrzeby innych. Zawsze otwarty, pomocny i pozytywnie nastawiony na nowe wyzwania.

Podobnie jak kandydat na burmistrza Inicjatywy dla Gostynina uważam, że miasto powinno być traktowane tak jak firma i tak jak w każdej dobrej firmie powinna nią kierować osoba niezwykle energiczna i kreatywna z doświadczeniem i wiedzą godnym najlepszych managerów. To osoba, która poszukuje inwestorów, tworzy warunki dla nich odpowiednie oraz z współpracuje z nimi.

Swoje bogate doświadczenie chcę wykorzystać w pracy dla Państwa, skupić się głównie na rozmowach z przedsiębiorcami, którzy mam nadzieje wkrótce zainwestują na naszym terenie.

Michał Malcan

  OKRĘG NR 15

  18 Stycznia, Eugeniusza Wilczkowskiego, Jana Kochanowskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Mieczysława Święcickiego, Osada Drzewce, Piaskowa, Witolda Sadownika, Ppłk. Zygmunta Kostkiewicza, Zalesie

  © 2018 KW Inicjatywa dla Gostynina. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sfinansowano ze środków wyborczych KW Inicjatywa dla Gostynina

  Bezpieczeństwo i prywatność KW

  W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

  Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

  Polityka prywatności

  Polityka Cookies


  Zostałem poinformowany. Zamknij