Andrzejkowy koncert w MCK. Polskie i światowe przeboje zaprezentowała grupa Szafa Gra

Andrzejkowy koncert w MCK. Polskie i światowe przeboje zaprezentowała grupa Szafa Gra

Fundacja Lepszy Gostynin i Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego zorganizowali we wtorek (29 listopada br.) andrzejkowy koncert.

W sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie wystąpiła grupa Szafa Gra. Artyści tworzący formację swoją karierę zaczynali w kultowym musicalu Metro. Występują w teatrach Buffo, Roma, Syrena, oraz na deskach najlepszych teatrów muzycznych w kraju.

Tłumnie zgromadzeni w sali MCKu goście wysłuchali największych krajowych i światowych hitów w wykonaniu, które zachęcało do wspólnego śpiewu i tańca.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Organizatorzy koncertu Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak oraz Artur Szulwach już dzisiaj zapraszają na kolejny koncert tym razem koncert charytatywny "Wigilia w Gostyninie", który odbędzie się 5 grudnia br. w Zamku Gostynińskim. W trakcie wydarzenia będą zbierane środki na leczenie Konradka Radeckiego.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij