Dzień Dziecka z Inicjatywą dla Gostynina [PODSUMOWANIE]

Dzień Dziecka z Inicjatywą dla Gostynina [PODSUMOWANIE]

Ach co to był za dzień... jak zwykle pełen wrażeń, radości, uśmiechu i dobrej zabawy. Frekwencja piątkowego spotkania przeszła nasze najśmielsze wyobrażenia. Byliście punktualni, wręcz kilka minut przed czasem, w pełnej gotowości do zabawy z uśmiechem na twarzach.

Nie obyło się bez drobnych niespodzianek ale w dobrym towarzystwie można się bawić chwilowo nawet bez prądu. Mistrzowie kapkowania, skakania, przeciągania, strzelania z łuku, malowania domków, samochodu i w końcu barwienia, wręcz "Tęczowania" siebie i otaczającej rzeczywistości. Dzieciństwo i młodość ma swoje prawa! Niech Dzień Dziecka trwa cały rok, a nadchodzące wakacje niech będą tak kolorowe jak nasze spotkanie - Dzień Dziecka z Inicjatywą dla Gostynina.

Dzieci mają święto każdego dnia czy to 1 czy 15. Impreza udana.Dziękujemy, że byliście z nami.Fotorelacja dostępna będzie na www.inicjatywadlagostynina.pl

Opublikowany przez Inicjatywa dla Gostynina 16 czerwca 2018

Dzień Dziecka na rolkach pod hasłem: „III Mistrzostwa Wrotkarstwa”

Na boisku liceum ogólnokształcącego w Gostyninie rozegrane zostały w dn. 15 czerwca 2018 r. "III Mistrzostwa Wrotkarstwa rekreacyjnego i szybkiego". Celem imprezy sportowej była popularyzacja sportów wrotkarskich wśród dzieci i młodzieży, dorosłych jako sposób na spędzanie wolnego czasu w Gminie oraz w Mieście Gostyninie.

W zawodach zorganizowanych przez U.K.S. Zwoleń-Team rywalizowało 40 zawodników: dzieci i młodzież w różnych kategoriach wiekowych o tytuł "Mistrza".

Młodzi sportowcy mieli do pokonania: bieg w pętli, indywidualny tor z przeszkodami na czas, przejazd pod tyczką, wyścig z przeszkodami „blade cross” czwórkami ze startu wspólnego.

Każdy uczestnik niesiony dopingiem zgromadzonych na widowni rodziców wylewał z siebie siódme poty, by uplasować się na jak najwyższym miejscu. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych zostali nagrodzeni pucharami, a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz pakiety startowe: pluszaki ufundowane przez /Alior Bank/, zabawki, gadżety /Ewa i Ja/, wodę mineralną /Kaufland/, soki /hurtownia Art-Mar/.

Na zakończenie organizator Łukasz Flejszer podziękował za liczną obecność, niesamowite emocje podczas zmagań sportowych, pomoc w organizacji oraz podziękował zawodnikom: Klaudii, Mai, Oskarowi i Adriannie pamiątkowymi pucharami za reprezentowanie Miasta i Gminy Gostynin podczas Torowych Mistrzostw Polski w Dusznikach Zdrój.

"Uśmiech na twarzach dzieci jest niesamowitym bodźcem do podejmowania takich uroczystości, dlatego zapewniam, iż imprezy wrotkarskie na stałe wpiszą się w kalendarz zmagań sportowych w naszym mieście i gminie Gostynin" – Łukasz Flejszer.

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Gostynin.

Skrwa Gostynin na dniu Dziecka z Inicjatywą dla Gostynina

Na Dniu Dziecka z Inicjatywą dla Gostynina, który odbył się w ubiegły piątek zaprezentowali się również piłkarze ręczni Skrwy Gostynin.

Na terenie Liceum Ogólnokształcącego w Gostyninie najmłodsza grupa Handball Team Skrwa Gostynin pokazała w rozgrywce miedzy sobą część swoich umiejętności.

Za uczestnictwo w tym dość ważnym dniu dla każdego dziecka Bardzo Dziękujemy.

Pokazy taneczne na Dniu Dziecka z IdG

Podczas piątkowego Dnia Dziecka z Inicjatywą dla Gostynina (15 czerwca br.) organizatorzy przygotowali dla dzieci moc atrakcji, a wśród nich pokazy taneczne.

Jako pierwsze w bloku tanecznym zaprezentowały się Ananaski oraz Ananasy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie. Opiekunką zespołu jest pani Mirosława Pietrzak.

Po nich na terenie przy Liceum Tadeusza Kościuszki zatańczyły grupy pani Doroty Sobieckiej.

Dzieci z Disco Dance zaprezentowały 2 tańce do utworów: JPerry - Bouje oraz Mara DJ Dale Play. Młodzież z Crazy Dance zatańczyła do utworu Jasona Derulo - Swalla. Grupy Disco Dance oraz Crazy Dance na co dzień trenują pod okiem pani Doroty Sobieckiej w Miejskim Centrum Kultury.

Festiwal Kolorów na Dniu Dziecka z Inicjatywą dla Gostynina

To był kulminacyjny moment na Dniu Dziecka z Inicjatywą dla Gostynina. Holi Festiwal – Święto Kolorów przyciągnął tłumy dzieci i młodzieży.

Za pomocą specjalnego proszku wyrzuconego w powietrze powstała kolorowa burza. Przy muzyce, najmłodsi pokolorowali swoje ciała, by w efekcie wyglądać jak żywa tęcza.

Podziękowanie dla sponsorów i partnerów

Wyrazy podziękowania składamy: Alior Bank oddział Gostynin, grupie Tęczowo, Izolbet Gostynin,  klubom sportowym UKS Zwoleń Team oraz MUKS Handball Team Skrwa Gostynin, Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie, Tomaszowi Balcerzakowi Tom-Teks, Marcinowi Kijkowi, zespołom Ananasy, Ananaski oraz ich opiekunce Mirosławie Pietrzak a także grupom Crazy Dance, Disco Dance wraz z ich trenerką Dorotą Sobiecką.

Bez Waszego zaangażowania i wsparcia ten dzień nie byłby tak wyjątkowy. Dziękujemy!

Inicjatywa dla Gostynina/Zwoleń Team

fot. gostynin.info

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij