EuroImpreza z Inicjatywą dla Gostynina i Samorządem Województwa Mazowieckiego [Podsumowanie]

EuroImpreza z Inicjatywą dla Gostynina i Samorządem Województwa Mazowieckiego [Podsumowanie]

Przez cały tydzień na terenie powiatu gostynińskiego odbywały się EuroImprezy z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Wydarzenia zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina, a patronat nad nimi objął Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Organizatorzy EuroImprezy przewidzieli dla dzieci szereg atrakcji m.in. zabawę taneczną, gry, quiz wiedzy o Unii Europejskiej czy konkurs na najładniejsze przebranie. Dodatkowo w czasie zabawy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn.”15 lat Polski w Unii Europejskiej”. Laureatom zostały wręczone nagrody.

Agnieszka Korajczyk-Szyperska

“Celem zabawy, którą zorganizowaliśmy jest miedzy innymi pokazanie dzieciom jaki wpływ na życie obywateli Polski ma fakt, że jesteśmy w Unii i co na przestrzeni lat zmieniło się w naszym kraju”

Roman Augustyniak

“Bardzo fajna zabawa dla najmłodszych. Wszystko w tematyce Unii Europejskiej i 15-lecia wstąpienia Polski do tej organizacji”

Michał Bartosiak

“Chcieliśmy też pokazać najmłodszym mieszkańcom Powiatu Gostynińskiego jakie korzyści płyną z bycia członkiem Unii Europejskiej”

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij