Fantastyczna zabawa na zakończeniu lata i wakacji z IDG

Fantastyczna zabawa na zakończeniu lata i wakacji z IDG

Rok szkolny już się rozpoczął, a do zakończenia lata pozostało jeszcze kilka dni, ale to nie było przeszkodą aby Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego zorganizowało kolorowy event.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali wiele darmowych atrakcji: dmuchańce, zabawy z animatorem, bungee, tatuaże brokatowe, watę cukrową oraz różnorodne konkursy.

Ponadto dzieci mogły od środka obejrzeć karetkę pogotowia ARIO Med oraz sprzęt używany przez ratowników medycznych, a także usiąść w policyjnym radiowozie. Wśród osób dorosłych dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko ARION Med gdzie można było zmierzyć ciśnienie oraz sprawdzić poziom cukru we krwi.

Organizatorzy Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak oraz Artur Szulwach dziękują za obecność, za super zabawę i mnóstwo uśmiechów.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij