Koncert dla Niepodległej. W Zamku Gostynińskim wystąpiła Monika Urlik

Koncert dla Niepodległej. W Zamku Gostynińskim wystąpiła Monika Urlik

Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego zorganizowało wczoraj (6 listopada br.) koncert z okazji nadchodzącego Dnia Niepodległości.

W sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego wystąpiła Monika Urlik.

Wokalistka w 2006 roku zdobyła główną nagrodę w międzynarodowym festiwalu Pepsi Vena Festiwal za swój utwór "Time after time". W 2006 roku zdobyła także nagrodę prezydenta miasta Sopot na festiwalu Top Trendy także za utwór "Time after time".

W 2011 roku wzięła udział w przesłuchaniach do programu rozrywkowego TVP2 The Voice of Poland. Trafiła do drużyny, której trenerem był Adam „Nergal” Darski. Dotarła do półfinału. W 2012 wystąpiła z zespołem Afromental.

"Dziękujemy publiczności za wspaniałą zabawę i Zapraszamy na kolejne wydarzenia muzyczne, które wkrótce będą miały miejsce w Gostyninie..." - informują Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak oraz Artur Szulwach organizatorzy koncertu.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij