Kultura w Gostyninie. Dni Gostynina. Koncerty pod Ratuszem

Kultura w Gostyninie. Dni Gostynina. Koncerty pod Ratuszem

Kultura dla każdego. Kultura na najwyższym poziomie. Chcemy wrócić do Dni Gostynina, letnich koncertów pod ratuszem. Potańcówki czy sylwester miejski to punkty obowiązkowe.

To wszystko nie tylko zapewni rozrywkę mieszkańcom ale da także możliwość zarobku lokalnym przedsiębiorcom i wypromuje miasto. Zaczną w końcu przyjeżdżać do nas a nie tylko my do nich.

Należy dokończyć rozpoczęte zadania inwestycyjne. Będziemy wspierać działalność poetów, pisarzy, artystów, zespołów tanecznych, Miejskiej Orkiestry Dętej. Konieczna jest też współpraca z organizacjami pozarządowymi. Stoimy na stanowisku, że centrum wspierania organizacji pozarządowych powinno funkcjonować w mieście cały czas a nie jak do tej pory od projektu do projektu.

Będziemy wspierać działalność Muzeum Ziemi Gostynińskiej, o który wspominaliśmy już w programie wyborczym w 2018r. Wrócimy do Gostynińskiego Budżetu Obywatelskiego.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij