Sala gostynińskiego Liceum pękała w szwach. Marcin Kruszewski z  kanału "Prawo Marcina" odpowiadał na pytania młodzieży

Sala gostynińskiego Liceum pękała w szwach. Marcin Kruszewski z kanału "Prawo Marcina" odpowiadał na pytania młodzieży

Blisko 240 młodych osób uczestniczyło we wczorajszym (21 marca br.) spotkaniu z twórcą największego prawniczego kanału w polskim Internecie Marcinem Kruszewskim prowadzącym kanał Prawo Marcina. Spotkanie zorganizowali Agnieszka Korajczyk-Szyperska,Roman Augustyniak i Artur Szulwach. Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Marcin Kruszewski jest znanym w mediach społecznościowych prawnikiem. W przerwach od pracy i działalności naukowej 29-latek tworzy na TikToku kanał o nazwie Prawo Marcina, na którym dzieli się z obserwatorami swoją prawniczą wiedzą. Szczególną popularność zyskał wśród młodzieży szkolnej, która dzięki jego krótkim filmom, poznaje swoje prawa i uczy się o nie walczyć. Jego kanał na Tik Toku śledzi ponad 2 miliony osób.

Marcin Kruszewski zaprotestował przeciwko mowie nienawiści i poprosił o rozpowszechnienie hasła STOP HEJT.

"Bardzo dziękujemy za obecność i aktywność podczas spotkania. Bardzo Nas cieszy frekwencja, jak można było słyszeć od zadających pytanie, na spotkanie przybyły osoby nie tylko z Gostynina i okolicznych miejscowości ale również z Płocka i Warszawy" - powiedział Roman Augustyniak.

" czasie spotkania padały bardzo mądre, życiowe pytania, na które z dużą cierpliwością nasz gość odpowiadał" - dodał Artur Szulwach.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wtorkowego spotkania i już rozpoczynamy pracę nad kolejnymi wydarzeniami" - dopowiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij