Sport Gostyniński. Z wizytą w Ministerstwie Sportu

Sport Gostyniński. Z wizytą w Ministerstwie Sportu

Przedstawiciele władz Gostynina odbyli spotkanie w Ministerstwie Sportu i Turystyki, które może otworzyć nowe możliwości rozwoju infrastruktury sportowej w naszym mieście. W rozmowach z Wiceministrem Piotrem Borysem uczestniczyła Burmistrz Agnieszka Korajczyk-Szyperska, której towarzyszyli radny Powiatu Gostynińskiego Roman Augustyniak oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Artur Szulwach.

Głównym tematem spotkania była kwestia pozyskania środków finansowych na modernizację i rozbudowę obiektów sportowych w Gostyninie.

Wizyta w ministerstwie stanowi ważny krok w kierunku rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej i może przyczynić się do poprawy warunków uprawiania sportu dla mieszkańców naszego miasta.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij