Tłumy na koncercie Andrzeja Rybińskiego w Gostynińskim Zamku

Tłumy na koncercie Andrzeja Rybińskiego w Gostynińskim Zamku

Bisami oraz owacjami na stojąco zakończył się środowy (9 października br.) koncert Andrzeja Rybińskiego w Zamku Gostynińskim. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Powiatowych Dni Seniora Przez Inicjatywę dla Gostynina we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

Zgromadzonych tłumnie w sali kolumnowej oraz na antresoli powitał Michał Bartosiak.

"Kilka lat temu stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina zainicjowały obchody "Dni Seniora". Z roku na rok wydarzenie ewoluowało i dołączało do niego coraz więcej seniorów oraz partnerów. Dzisiaj jesteśmy w Zamku Gostynińskim w tak licznym gronie, wspaniały klimat, cieszę się bardzo, że możemy obchodzić to święto wspólnie" - mówiła liderka IdG Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Andrzej Rybiński w środowy wieczór zaprezentował przekrój przez całą swoją muzyczną karierę. Nie zabrakło takich przebojów jak "Czas relaksu" oraz "Nie liczę godzin i lat", które zachęciły publiczność do wspólnego śpiewu oraz tańców.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

źródło: gostynin.info

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij