Wspaniała zabawa na Pożegnaniu Wakacji przy LO

Wspaniała zabawa na Pożegnaniu Wakacji przy LO

Wakacje nieuchronnie dobiegają końca. Aby osłodzić powrót do szkolnych ławek Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina zaprosiło w środę (30 sierpnia br.) wszystkich na piknik rodzinny na "Pożegnanie Wakacji".

Organizatorzy przygotowali moc darmowych atrakcji wśród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Na terenie przy Liceum Ogólnokształcącym w Gostyninie najmłodsi mogli skorzystać z eurobungee, dmuchańców, zabaw z animatorem, malowania buziek, zaplatania kolorowych warkoczyków oraz  spróbować pysznej grochówki. 

Zainteresowani mogli zasięgnąć informacji od żołnierzy 64. Batalionu Lekkiej Piechoty w Pomiechówku.

Głównymi punktami imprezy były festiwal kolorów oraz Piana Party, które przyciągnęły do wspólnej zabawy tłumy dzieci.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Niech Wasze uśmiechy będą wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy za to, że byliście częścią naszego pikniku i wspólnie stworzyliśmy niezapomniane chwile" - podsumowała wydarzenie  Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina. 

"Nowy rok szkolny to czas nowych możliwości i odkryć. Niech to będzie czas rozwijania pasji, poznawania nowych przyjaciół i osiągania sukcesów" - życzy wszystkim uczniom Roman Augustyniak.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij