Powiat Inwestycyjny
Roman AugustyniakRoman Augustyniak
27.06.2018

To obszar niezwykle ważny z punktu widzenia samorządu. Mieszkańcy Powiatu Gostynińskiego często wskazują na potrzebę remontu dróg. Musi się to odbywać poprzez pozyskiwanie środków zewnętrznych, które są zagwarantowane w programach rządowych jak i unijnych. To bardzo duże wsparcie, które ma bezpośredni wpływ na ilość zmodernizowanych dróg.

Niezwykle ważnym elementem jaki powinien zacząć funkcjonować w Powiecie Gostynińskim jest współpraca między samorządami.

Pozytywnym efektem jej mogą być inwestycje jakie dotyczą w zasadzie każdej osoby. Budowa chodników lub ścieżek rowerowych tak potrzebnych w powiecie gostynińskim będzie bezpośrednio oddziaływała na bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Gostynińskiego jak i również będzie motorem pobudzenia turystyki w naszym regionie.

Również w naszych propozycjach kładziemy szczególny nacisk na budowę i modernizację infrastruktury sportowej. Te działania mają na celu przede wszystkim zaangażowanie najmłodszych w aktywne uprawianie sportu, co na pewno będzie miało pozytywne efekty dla dzieci w epoce komputerów i smartfonów.

Doprowadzimy do realizacji inwestycji bardzo ważnej dla Naszego Liceum Ogólnokształcącego - Budowa Hali Sportowej, ale również Nasz "Elektryczniak" i "Budowlanka" doczekają się profesjonalnego sportowego boiska wielofunkcyjnego.

Nasze propozycje dotyczące inwestycji w Powiecie Gostynińskim:

  • Budowa i modernizacja dróg w powiecie gostynińskim

  • Budowa wraz z gminami chodników, ścieżek rowerowych

  • Budowa i modernizacja infrastruktury sportowej w szkołach i ośrodkach szkolno-wychowawczych

Inicjatywa dla Gostynina

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij