Członek Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.

Jestem mieszkańcem Gostynina. Wychowywany przez Rodziców wraz z młodszą siostrą Beatą dorastałem na ulicy Bema. Pracę rozpocząłem po zakończeniu szkoły średniej w wieku 20 lat. Poznałem wtedy jak żyją mieszkańcy zachodniej Europy. Po roku pracy-przygody postanowiłem służyć Naszej Ojczyźnie.

Latem 1996 roku jako ochotnik wstąpiłem do wojska. Jesienią 1997 roku rozpocząłem pracę jako instruktor nauki jazdy. Rok później podjąłem naukę w Szkole Wyższej, gdzie po 5 latach obroniłem tytuł magistra pedagogiki. W czasie trwania studiów dwa lata mieszkałem w Warszawie. Od 2004 roku prowadzę działalność gospodarczą Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów ,,MARKUS”.

Wykształcenie: Wyższe-magister Pedagogiki, Edukacja Obronna

Praca: Własna działalność gospodarcza.

Rodzina: Synowie Szymon i Olaf.

Doświadczenie zawodowe:
Instruktor nauki jazdy, od 2004 roku kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców i Instruktorów ,,MARKUS”, od 2008 do 2011 roku członek Komisji Egzaminacyjnej instruktorów nauki jazdy przy Wojewodzie Mazowieckim.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij