Dzień Dziecka z IdG
Roman AugustyniakRoman Augustyniak
11.05.2018

Niesamowita frekwencja, tony wspanialej zabawy, radości i uśmiechów. Inicjatywa dla Gostynina zorganizowała kilkukrotnie Dzień Dziecka.

Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” piękne słowa, właśnie taki sławami został zatytułowany artykuł jaki trafił do Nas kilka dni po Dniu Dziecka. Artykuł autorstwa jednego z uczestników, który sam siebie określił jako „dziadek„.

Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek wcześniej widział tyle uśmiechu i radości na twarzach dzieci. Czy może być coś bardziej cennego ? Doskonale zorganizowany z okazji Dnia Dziecka piknik na terenie LO przyciągnął bardzo dużą ilość dzieci w różnym wieku wraz z rodzicami i dziadkami.

Różnorodność atrakcji przy dźwiękach muzyki sprawiła, że i młodsi i starsi wspaniale się bawili a spożytą energię uzupełniali potrawami z grilla. Dmuchany zamek, ring, wata cukrowa i inne atrakcje cieszyły się ogromnym powodzeniem. Konkursy i zabawy zorganizowane przez grupę Tęczowo gwarantowały dzieciom i dorosłym zabawę na wysokim poziomie. Widać wyraźne zapotrzebowanie na taką rozrywkę. Przez kilka godzin wszyscy uczestnicy byli w świetnych humorach. Byłem na pikniku z wnukami. Bardzo nam się podobało. Dzieci wróciły do domu szczęśliwe.
Dziękuję organizatorom – Inicjatywie dla Gostynina i grupie Tęczowo. Myślę , że radość dzieci jest dla nich największą nagrodą i podziękowaniem.

I jeszcze jedno- z Gostynina wyjechali młodzi ludzie ale okazuje się, że jest w Gostyninie dużo dzieci, bo na pikniku było ich naprawdę bardzo dużo. Organizujmy im więcej takiej rozrywki, to jak dorosną może nie będą chciały wyjeżdżać…………

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij