Czy chcecie aby Gostynin był otwarty, przyjacielski i przede wszystkim, żeby się rozwijał? A może chcecie żeby na terenie Waszego osiedla wybudowano drogę, chodnik albo plac zabaw? A może konieczne jest przejście dla pieszych?

Uważamy, że te i inne ważne dla mieszkańców tematy należy konsultować. Przecież nic bez Was o Was. To Wy za naszym pośrednictwem macie decydować jak ma wyglądać nasze miasto.

Kiedy mówimy o konsultacjach mówimy też o budżecie obywatelskim. Dzięki budżetowi jest szansa aby na Waszym osiedlu, w miejscu gdzie mieszkacie, powstało to czego potrzebujcie. Od Was zależy co to będzie. 

Inicjatywa dla Gostynina to nie tylko działalność samorządowa.

Z dużą chęcią włączamy się w akcje charytatywne, wiele z nich sami organizujemy. Jak każda organizacja borykamy się bardzo często z brakiem środków i rąk do pracy ale pomimo tego nie odpuszczamy i staramy się pomagać innym, bardziej  potrzebującym.

I Ciebie namawiamy - przyłącz się do nas i zaangażuj się!

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij