Plan dla Gostynina 2019


Gostynin Obywatelski

Gostynin Obywatelski

Lubimy spotykać się z mieszkańcami, lubimy rozmawiać, lubimy pomagać i mamy satysfakcje, że możemy Wam pomóc. Chcemy miasta otwartego na ludzi, miasta w którym wszyscy mieszkańcy mają wpływ na podejmowane działania. Dlatego stawiamy na konsultacje społeczne i kontynuację Budżetu Obywatelskiego.

Dowiedz się więcej
Gostynin Turystyczny, Kulturalny i Sportowy

Gostynin Turystyczny, Kulturalny i Sportowy

Gostynin jest miastem o bardzo dużym potencjale turystycznym, kulturalnym i sportowym. Niestety tego potencjału nie wykorzystano do chwili obecnej. Żyjemy w czasach kiedy to władze danej miejscowości muszą wyjść z ciekawą ofertą czy propozycją spędzania wolnego czasu a nie czekać aż turysta przypadkiem do niej zajrzy a mieszkańcy wyjadą np. do Kutna, Płocka czy Gąbina szukać atrakcji.

Dowiedz się więcej
Gostynin Przedsiębiorczy

Gostynin Przedsiębiorczy

30 czerwca weszła w życie ustawa o wspieraniu nowych inwestycji. Ustawa ta umożliwia zwolnienia podatkowe dla inwestorów przez 10–15 lat w całym kraju, a nie tylko, jak obecnie, w 14 specjalnych strefach ekonomicznych.

Dowiedz się więcej
Gostynin Zielony

Gostynin Zielony

Zielone miasto, to miasto czyste, przyjazne, dające energię. Dlatego też w najbliższych latach podejmiemy działania, które realnie poprawiają warunki życia i pozytywnie wpłyną na zdrowie mieszkańców.

Dowiedz się więcej
Gostynin Edukacyjny

Gostynin Edukacyjny

Najbliższe lata dla samorządów będą trudnym okresem prowadzenia zadań oświatowych ze względu na wprowadzoną przez ekipę rządzącą reformę oświaty. Placówki oświatowe muszą dostosować się do obowiązujących przepisów a to wiąże się z dużymi wydatkami. Już teraz łączne wydatki na oświatę wynoszą rocznie ponad 22 miliony złotych.

Dowiedz się więcej
Gostynin Rodzinny

Gostynin Rodzinny

Gostynin powoli staje się miastem przyjaznym rodzinom, dzieciom, młodzieży, seniorom, osobom niepełnosprawnym. Co prawda jesteśmy na początku drogi ale działamy i nic nas nie powstrzyma przed tym aby uczynić z Gostynina miasto rodzinne.

Dowiedz się więcej
Gostynin Bezpieczny

Gostynin Bezpieczny

Bezpieczeństwo mieszkańców Gostynina jest jednym z naszych priorytetów. Abyśmy mogli czuć się bezpiecznie w naszym mieści musimy podjąć m.in. następujące działania: W chwili obecnej trwa realizacja I etapu budowy monitoringu w Gostyninie. W ramach tego zadania zamontowanych zostanie 10 szybkoobrotowych kamer. Planujemy aby w następnych latach monitoring objął właściwie każde osiedle i drogi wyjazdowe z miasta.

Dowiedz się więcej
Gostynin Inwestycyjny

Gostynin Inwestycyjny

Przez ostatnie cztery lata spotykaliśmy się z Wami, dużo rozmawialiśmy, poznaliśmy Wasze potrzeby. Pewne zadania tak jak np. budowę dróg na Zatorzu, modernizację chodnika na ul. Moniuszki, modernizację ul. Kościelnej, ul. Płockiej, ul. Kopernika, ul. Dybanka, budowę chodnika na ul. Zazamcze, modernizację ulicy Prusa, ul. Krasickiego, ul. Zielonej, budowę chodnika przy ul. Leśniej itd. rozpoczęliśmy i co oczywiste doprowadzimy do finału.

Dowiedz się więcej
© 2018 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij