Co to był za koncert! Artur Barciś dał show w Gostyninie

Co to był za koncert! Artur Barciś dał show w Gostyninie

W poniedziałek 4 września, w sali kolumnowej Zamku gostynińskiego, odbyło się wyjątkowe wydarzenie z udziałem znanego i lubianego aktora Artura Barcisia. Organizowane przez Fundację „Lepszy Gostynin” i Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina, a wspierane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, wydarzenie przyciągnęło tłumy fanów aktora.

Artur Barciś, znany z takich seriali jak „Miodowe lata” czy „Ranczo”, dostarczył widowni niezapomnianych wrażeń podczas swojego 1,5 godzinnego show. Opowiadał zabawne anegdoty zza kulis teatru i filmu, śpiewał piosenki o dykcji i aktorskich wpadkach oraz wciągał publiczność do wspólnej zabawy. Jego żywiołowość i duże poczucie humoru zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.

Wydarzenie odbyło się w ramach akcji pn. Gostynińskie Letnie Brzmienie.

"Artur Barciś... To było prawdziwe SHOW i można było trochę się z siebie pośmiać. Historia, a w zasadzie życiorys aktora opowiedziany z bardzo dobrym humorem i dystansem do własnej osoby, a to wszystko przeplatane nietuzinkowymi piosenkami... Był fortepian, perkusja, gitara basowa i akordeon czego chcieć więcej..." - podsumował Roman Augustyniak.

"Nie zwalniamy tempa. Niebawem kolejne wydarzenie, na którym będzie można posłuchać stand-upu. Bądźcie czujni i nie przegapcie tej okazji, aby spędzić czas w towarzystwie dobrego humoru" - dodała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Inicjatywy dla Gostynina.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij