Operetkowa uczta w gostynińskim zamku

Operetkowa uczta w gostynińskim zamku

Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina zaprosiło w czwartek (14 marca br.) mieszkańców Gostynina i okolic na koncert "Witaj wiosno". W zamku gostynińskim w programie "Operetkowa uczta" wystąpili sopranistka Naira Ayvazyan oraz baryton Łukasz Kostka.

Artyści zaprezentowali niezapomniane arie i duety m.in. z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła wdówka”, „Perła z Tokayu”, „Hrabina Marica”, czardasze, walce, polki, pieśni neapolitańskie oraz przeboje ze światowego repertuaru.

Koncert przyciągnął do zamku liczną publiczność, która oklaskami i owacjami na stojąco zachęcała do kilkukrotnych bisów.

"Dziękujemy publiczności za gorące przyjęcie, a naszym artystom za niezwykłe występy" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska - liderka Inicjatywy dla Gostynina. "Wspaniała atmosfera koncertu na długo pozostanie w naszej pamięci" - dodał Roman Augustyniak.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij