Wielkanocny koncert "Góralskiej Hory" w Gostyninie

Wielkanocny koncert "Góralskiej Hory" w Gostyninie

W piątek (5 kwietnia 2024 br.) w Zamku Gostynińskim odbył się wyjątkowy koncert wielkanocny w wykonaniu kapeli góralskiej "Góralska Hora". Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

Koncert rozpoczął się od uroczystego powitania gości przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską oraz Romana Augustyniaka. Następnie na scenie pojawiła się "Góralska Hora", która porwała publiczność swoim żywiołowym występem.

Muzycy zaprezentowali bogaty repertuar tradycyjnych góralskich utworów. Nie zabrakło również okazji do wspólnego śpiewania i tańca. Publiczność zgromadzona w Zamku Gostynińskim z entuzjazmem reagowała na każdy utwór kapeli, a koncert zakończył się owacjami na stojąco.

"Góralska Hora w Gostyninie! Tańce, śpiewy i góralska atmosfera - czego chcieć więcej? Cieszymy się, że mogliśmy zintegrować lokalną społeczność przy okazji tak wspaniałego koncertu" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska. "Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się razem z nami!" - dodał Roman Augustyniak.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij