Gwiazda na gwiazdkę. W zamku wszyscy śpiewali przy przebojach zespołu Defis

Gwiazda na gwiazdkę. W zamku wszyscy śpiewali przy przebojach zespołu Defis

Już za tydzień Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji Stowarzyszenie Pozytywny Gostynin i Inicjatywa dla Gostynina przygotowały dla wszystkich mieszkańców niezwykły prezent dla mieszkańców - koncert Gwiazda na Gwiazdkę.

W zamku gostynińskim wystąpił jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo - Defis.

Defis, znany z energetycznych i pełnych emocji występów, nie zawiódł swoich fanów prezentując swoje największe przeboje. Atmosfera koncertu była elektryzująca. Publiczność, zarażona energią muzyków, z radością poddała się rytmowi muzyki, tańcząc i śpiewając razem z zespołem.

Przed gwiazdą wieczoru wystąpił Marcin Ciszewski.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

“Dawno nie widziałam takiego entuzjazmu wśród publiczności. Każdy tańczył, śpiewał i bawił się fantastycznie. To był naprawdę wyjątkowy wieczór” - powiedziała po koncercie Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Inicjatywy dla Gostynina.

“W imieniu całego zespołu Inicjatywy dla Gostynina, chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam spokój, radość i miłość, a Nowy Rok obfitować będzie w spełnienie marzeń i pomyślność. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie w nasze inicjatywy. Razem tworzymy Gostynin" - życzy w imieniu całego stowarzyszenia Roman Augustyniak.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij