Tomasz Jachimek rozbawił publiczność w Gostyninie

Tomasz Jachimek rozbawił publiczność w Gostyninie

Tomasz Jachimek, jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów, wystąpił we wtorek (12 grudnia br.) w Gostyninie w ramach grudniowych spotkań kabaretowych. Partnerem wydarzenia był samorząd województwa mazowieckiego.

Jachimek zaprezentował swój najnowszy program, w którym żartował z codziennego życia, relacji damsko-męskich, a także z bieżących wydarzeń.

Jego występ w sali kolumnowej gostynińskiego zamku zgromadził komplet publiczności, która śmiała się do łez a po występie nie brakowało owacji na stojąco.

"Tomasz Jachimek to prawdziwy mistrz stand-upu. Jego humor jest inteligentny i dowcipny, a jednocześnie bardzo uniwersalny" - podkreśliła Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.

"Widownia śmiała się do rozpuku, a sala wypełniona była po brzegi. To był wspaniały wieczór, który długo będziemy pamiętać" - dodał Roman Augustyniak.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij