Co to był za wieczór! Andrzejkowy koncert Michała Milowicza

Co to był za wieczór! Andrzejkowy koncert Michała Milowicza

W niedzielę (26 listopada br.), w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego odbył się Andrzejkowy Koncert Michała Milowicza. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Inicjatywę dla Gostynina oraz Stowarzyszenie Pozytywny Gostynin. Koncert zgromadził tłumy fanów artysty.

Podczas koncertu Michał Milowicz zachwycił publiczność swoim wszechstronnym repertuarem i energetycznym wykonaniem utworów. Jego pasja oraz zaangażowanie w muzykę doskonale wpisały się w atmosferę Andrzejek.

Milowicz zaśpiewał największe hity króla rock'nrolla Elvisa Preselya, Krzysztofa Krawczyka oraz własne przeboje.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Mamy nadzieję, że koncert z Michałem Milowiczem był dla Was niezapomnianym przeżyciem! Dziękujemy za gorące przyjęcie i fantastyczną atmosferę" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.

"Dla naszej organizacji to ogromne wydarzenie, które pokazuje, jak wiele możemy osiągnąć, łącząc siły. Chcemy kontynuować tego typu inicjatywy, które przynoszą radość i jednoczą lokalną społeczność"  - dodał Roman Augustyniak.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij