Koncert przeciw mowie nienawiści. W Zamku Gostynińskim wystąpił Jacek Kawalec

Koncert przeciw mowie nienawiści. W Zamku Gostynińskim wystąpił Jacek Kawalec

W niedzielę (2 kwietnia br. ) w ramach prowadzonej przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina akcji #StopHejt w Zamku Gostynińskim odbył się koncert Jacka Kawalca z zespołem. Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Prowadzący koncert Agnieszka Korajczyk-Szyperska i Roman Augustyniak powitali licznie zgromadzoną w sali kolumnowej oraz na antresoli publiczność, po czym odczytali manifest przeciwko mowie nienawiści.

Po proteście na scenę wkroczyli Jacek Kawalec z zespołem. Jacek Kawalec to znany aktor oraz prezenter telewizyjny. Swoim projektem "Muzyczne Twarze Jacka Kawalca" dał się również poznać jako charyzmatyczny wokalista obdarzony znakomitym głosem.

"Koncert po prostu fenomenalny. Mam nadzieję, że Wam również się podobał. Wszystko w konwencji #stophejt. Dziś same hity w gostynińskim zamku...John Lennon, Ryszard Riedel, Dżem, Joe Cocker, Republika, Czesław Niemen, Sting, Perfect, Phill Colins... Rolling Stones... robi wrażenie a ich największe przeboje w wykonaniu Jacka Kawalca i jego zespołu" - mówił tuż po koncercie Roman Augustyniak.

"Nie spodziewaliśmy się, że wczorajszy koncert wywoła tyle pozytywnych emocji. Przyznamy, że niejeden raz mieliśmy ciarki kiedy śpiewali Jacek Kawalec i Julia Chmielnik Wielkie WoW. I motyw koncertu #stophejt mamy nadzieję, że da wielu osobom do myślenia" - dodała Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Również publiczność pozytywnie oceniła niedzielny koncert: "Wspaniała zabawa", "Dziękujemy....było super mega koncert,mega widownia i mega organizatorzy fenomenalny koncert". "Dziękujemy. Fantastyczny wieczór! Dziękuję za zaproszenie".

"To był świetny koncert! Znane wszystkim, wspaniałe przeboje, doskonała oprawa muzyczna i piękny wokal Jacka Kawalca - czego więcej trzeba? Należy dodać, że Organizatorom udało się połączyć występ artysty z ważnym społecznie tematem, jakim jest walka z hejtem."

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij