Kuba Sienkiewicz wystąpił w Gostyninie

Kuba Sienkiewicz wystąpił w Gostyninie

Poniedziałkowy wieczór był bez wątpienia jednym z tych, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Gostyniński zamek, zazwyczaj spokojny i pełen historii, zmienił się w magiczne miejsce, w którym odbył się koncert Kuby Sienkiewicza - artysty polskiej sceny muzycznej, lidera zespołu Elektryczne Gitary.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja „Lepszy Gostynin” i Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina. Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa  Mazowieckiego.

Wydarzenie odbyło się w ramach akcji pn. Gostynińskie Letnie Brzmienie.

Kuba Sienkiewicz przyciągnął do Gostynina rzesze miłośników jego twórczości, a także tych, którzy chcieli poznać jego muzykę bliżej. Wszyscy zgromadzeni na Sali kolumnowej w zamku mieli jedno wspólne - pasję do doskonałej muzyki. Wszystko to tworzyło niezwykły klimat, który towarzyszył publiczności przez cały wieczór.

Kuba Sienkiewicz wystąpił z muzykiem Łukaszem Dąbrowskim, który doskonale wpasował się w jego muzyczne wizje. Emocje, które towarzyszyły widzom podczas słuchania piosenek były naprawdę intensywne. Był to wyjątkowy moment, który na długo pozostanie we wspomnieniach mieszkańców Gostynina i wszystkich obecnych tego wieczoru.

„Dziękujemy, Kubie Sienkiewiczowi, za to, że podzielił się z nami swoją twórczością. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do naszego miasta, abyśmy mogli razem stworzyć kolejny niezapomniany koncert. To właśnie takie wydarzenia sprawiają, że sztuka żyje i trwa w sercach ludzi” - podsumowała jedna z organizatorek koncertu Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

"Wspaniały koncert Kuby Sienkiewicza i Łukasza Dąbrowskiego. Publiczność dopisała Zamek Gostyniński wypełniony po brzegi. Były Hity... Dzieci wybiegły... To już jest koniec.... Kiler...a na koniec owacje na stojąco" - podsumowuje Roman Augustyniak.

Zdjęcia indywidualne osób z Kubą Sienkiewiczem udostępnimy zainteresowanym poprzez email. Prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@gostynin.info.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij