Magicznie, kolorowo, świątecznie. Wigilia w Gostyninie

Magicznie, kolorowo, świątecznie. Wigilia w Gostyninie

W poniedziałek (5 grudnia br.) Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego zorganizowało w Zamku Gostynińskim koncert "Wigilia w Gostyninie".

W trakcie wydarzenia były zbierane środki na leczenie Konradka Radeckiego. Chłopiec choruje na autoimmunologiczne zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego, zmaga się również z zespołem PANS. 

W sali kolumnowej Gostynińskiego Zamku wystąpili: Gminna Orkiestra Dęta "Foxodeon", Gostyniński Zespół Pieśni i Tańca Modroki, Chór Vox Cordis, Mażoretki Libra Gostynin, Wiktoria Torno, Basia Banach oraz duet Ola Radzikowska - Natasza Trusińska.

Kulminacyjnym punktem wieczoru był koncert znanej m.in. z serialu Ranczo aktorki Katarzyny Żak.

Podczas wydarzenia prowadzone były kiermasze ciast i potraw wigilijnych, kiermasz ozdób choinkowych, loteria, malowanie twarzy, tatuaże, mini sesja fotograficzna, stoisko kosmetyczno-makijażowe, warsztaty makramy oraz liczne licytacje z których środki będą przekazane na leczenie Konradka.

Atmosferę nadchodzących świąt przywołał najprawdziwszy Święty Mikołaj.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Organizatorzy koncertu Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach, Magda Augustyniak oraz Ewelina Pasikowska dziękują wszystkim za zaangażowanie w organizację wydarzenia oraz wszystkim obecnym za tak liczne przybycie. 

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij