Mikołajki na zamku. Zebrali dla Animal Ghost ponad 16 tysięcy złotych

Mikołajki na zamku. Zebrali dla Animal Ghost ponad 16 tysięcy złotych

Wczoraj (10 grudnia br.) w zamku odbył się Koncert Mikołajkowy w Gostyninie zorganizowany przez Stowarzyszenie Pozytywny Gostynin oraz Inicjatywę dla Gostynina. Podczas wydarzenia zbierane były środki dla podopiecznych fundacji dla zwierząt Animal Ghost.

Całość koncertu poprowadzili Marcin Maciejewski oraz Witold Pilichowicz.

Zgromadzonych cały czas umilały występy lokalnych artystów. Na scenie wystąpili: Gabrysia Trojanowska, Marysia Florczak, Konrad Kolasiński, Natalia Kotwas, Basia Banach, Gabrysia Zwolińska, Ola Radzikowska, Kasia Radzikowska, Dominika Trzaskowska, Marcin Ciszewski, dzieci z Akademii Przedszkolaka, Mażoretki Libra Gostynin, Basia Peda, Michalina Milczarek i formacja Red&Black.

Licytacje na rzecz zwierzaków poprowadzili Artur Szulwach oraz Konrad Krysiak. Ponadto w sali kolumnowej można było: nabyć unikatowe egzemplarze na kiermaszu książek prowadzonym przez Maję Szyperską oraz harcerzy z Hufca ZHP Gostynin im. Andrzeja Małkowskiego, kupić piękne ozdoby świąteczne na kiermaszu Eweliny Pasikowskiej, skosztować pysznych ciast na kiermaszu prowadzonym przez Magdalenę Augustyniak, Anię Burczak i Kasię Sierant albo napić się zimowej herbaty na stoisku Ewy Krysiak. Nie zgrakło również stoiska sushi prowadzonego przez Tomasza Abroziewicza (Zen Sushi).

Lilia Szyperska prowadziła zbiórkę karmy i kocy dla zwierząt. Klaudiusz Mikołajczyk prezentował psy do adopcji, które są obecnie pod opieką Animal Ghost. U góry na antresoli najmłodsi pod okiem Anny Ciechomskiej i Agaty Zalewskiej-Czech z Craft on the tree w kąciku plastycznym wykonywali własnoręcznie ozdoby choinkowe.

Głównym punktem wieczoru był koncert Mezo, na który zaprosili Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz Roman Augustyniak.

Podczas koncert zebrano łącznie 16 418,55 zł. Warto dodać, że podczas koncertu Krzysztof Klejna z Klejna Auto zaoferował dla Animal Ghost w 2024 roku wsparcie w wysokości 4 tysięcy złotych. Tej kwoty nie wliczono do zbiórki.

Partnerem wydarzenia była Samorząd Województwa Mazowieckiego.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij