Muzyczna podróż do Paryża

Muzyczna podróż do Paryża

W piątek (21.04) wieczorem publiczność zgromadzona w sali kolumnowej gostynińskiego zamku przeniosła się na chwilę do Paryża.

Zaśpiewała Beata Marczewska, na akordeonie zagrał Michał Kubarski a za fortepianem zasiadł Grzegorz Sieradzki.

Samorząd Województwa Mazowieckiego, Fundacja Lepszy Gostynin i Inicjatywa dla Gostynina zaprosili publiczność na muzyczną wyprawę do Paryża. Artyści wykonali program pn. ”Nad dachami Paryża” w czasie którego wykonali  słynne przeboje Edith Piaf, Jacques Brel, Charles Aznavour, Joe Dassin, Patachou, Yves Montand. Nie zabrakło przebojów w języku francuskim i znanych tematów muzyki filmowej.

"To był niezwykły wieczór i niezwykłe wykonanie ponadczasowych francuskich piosenek" - powiedziała organizatorka koncertu Agnieszka Korajczyk-Szyperska

"Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę" - dodał Roman Augustyniak.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Swoje opinie o koncercie wyrazili w komentarzach uczestnicy wydarzenia:

"Kolejny raz IGD uświetniło wieczór mieszkańcom Gostynina wspaniałymi piosenkami znad Sekwany. Wielki ukłon i podziękowanie dla organizatorów , to dzięki Wam nasze miasto i mieszkańcy mają odskocznię i trochę radości od otaczającej nas smutnej rzeczywistości" - dziękuje pani Barbara.

"To był piękny koncert, pełen znanych francuskich piosenek w świetnej interpretacji. Wykonawcy zabrali widzów w całkiem inny świat i pokazali, co to paryski styl i elegancja. Dziękujemy IDG za zorganizowanie spotkania i dostarczenie mieszkańcom wspaniałych wrażeń" - relacjonuje pani Mirosława

"Szacun dla artystów....podziw dla organizatorów...a w imieniu uczestników WIELKIE dziękujemy" - czytamy w komentarzu pani Iwony.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij