Muzyczne twarze Jacka Kawalca. Inicjatywa dla Gostynina zaprasza na koncert

Muzyczne twarze Jacka Kawalca. Inicjatywa dla Gostynina zaprasza na koncert

Samorząd Województwa Mazowieckiego, Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach, Magdalena Augustyniak i Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina, zapraszają na koncert. Tym razem przed gostynińską publicznością wystąpi Jacek Kawalec z zespołem. Zespół zaprezentuje projekt pn. „Muzyczne twarze Jacka Kawalca”.

Koncert odbędzie się 2 kwietnia (niedziela) o godzinie 18:00 w gostynińskim zamku. Wejście na salę od godziny 17:00 (ze względu na próbę wykonawcy nie będzie możliwości wejścia na salę wcześniej).

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Projekt - „Muzyczne Twarze Jacka Kawalca” to wyjątkowy i atrakcyjny koncert rockowy. Jacek Kawalec, którego mogliśmy oglądać w serialu Ranczo a umiejętności wokalne poznać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaśpiewa ekstremalnie różnymi głosami wcielając się w postaci takich artystów jak Sting, Louis Armstong, Robert Plant, czy Czesław Niemen.

„Kwietniowe wydarzenie wpisuje się akcję STOP HEJT i zależy nam aby takie hasło było coraz bardziej powszechne. Mówimy głośno stop dla hejtu, bo przecież jest to niebezpieczne zjawisko i niesie za sobą negatywne konsekwencje” – powiedziała Przewodnicząca IDG Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Wstęp bezpłatny. Obowiązują wejściówki.

Rezerwacja wejściówek: Roman Augustyniak, nr tel. 792 999 469. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwie wejściówki.

Wejściówka gwarantuje wejście na salę, nie daje jednak gwarancji miejsca siedzącego. Prosimy pamiętać, że ilość miejsc siedzących jest bardzo ograniczona.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij