Prywatka na gostynińskim zamku. Wojciech Gąssowski zaśpiewał dla wszystkich pań

Prywatka na gostynińskim zamku. Wojciech Gąssowski zaśpiewał dla wszystkich pań

W tym tygodniu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji w czwartek (9 marca br.) w Zamku Gostynińskim odbył się koncert Wojciecha Gąssowskiego. Artysta przyjechał do Gostynina na zaproszenie m.in. Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.

Prowadzący koncert Agnieszka Korajczyk-Szyperska i Roman Augustyniak złożyli wszystkim paniom życzenia z okazji dnia kobiet. Odczytano także list od Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika skierowany do uczestników wydarzenia.

Zgromadzona publiczność, która szczelnie wypełniła salę kolumnową oraz antresolę wraz z artystą śpiewała jego największe przeboje. Na zamku rozbrzmiały takie hity jak: "Zielone wzgórza nad Soliną", "M jak Miłość" oraz ponadpokoleniowy przebój "Gdzie sie podziały tamte prywatki".

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Promocji i Rozwoju "Lepszy Gostynin" oraz Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij