Krzysztof Skiba rozbawił publiczność w gostynińskim zamku

Krzysztof Skiba rozbawił publiczność w gostynińskim zamku

W czwartek (5 października br.) roku w gostynińskim zamku odbył się stand-up comedy z udziałem Krzysztofa Skiby. Wydarzenie zostało zorganizowane przez stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina.

Skiba, znany z działalności muzycznej w zespole Big Cyc, od kilku lat prezentuje się jako stand-uper. W swoim występie w Gostyninie opowiadał o życiu codziennym, polityce i aktualnych wydarzeniach. Nie zabrakło również charakterystycznego dla niego poczucia humoru i ciętego języka.
Występ spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Widzowie śmiali się do łez, a po zakończeniu wieczoru dziękowali artyście za świetną zabawę.

"Skiba to prawdziwy mistrz stand-upu. Jego występ był pełen humoru, ale też trafnych obserwacji" - powiedział Roman Augustyniak.

"Cieszymy się, że mogliśmy zaprosić do Gostynina tak znakomitego artystę. A juz dzisiaj wieczorem w naszym mieście wystąpi Jerzy Kryszak" - dodała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Inicjatywy dla Gostynina.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.


© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij