Skolim podbił serca gostynińskich fanów. Walentynkowy "Koncert dla zakochanych"

Skolim podbił serca gostynińskich fanów. Walentynkowy "Koncert dla zakochanych"

Z okazji Walentynek Inicjatywa dla Gostynina oraz Stowarzyszenie Pozytywny Gostynin zorganizowały w czwaretk (15 lutego br.) "Koncert dla zakochanych". W sali kolumnowej Zamku wystąpił Skolim, jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki tanecznej.

Przed gwiazdą wieczoru publiczność rozgrzał wodzirej Bartosz Walczak - Baw się i tańcz.

Już od samego początku koncertu czuć było wyjątkową atmosferę. Sala kolumnowa oraz antresola wypełniła się parami, które z uśmiechami na ustach czekały na występ Skolima. Piosenkarz nie zawiódł i od pierwszych dźwięków porwał publiczność.

Podczas koncertu Skolim zaprezentował swoje największe przeboje, takie jak "Wyglądasz idealnie", "Temperatura" i "Nie dzwoń do mnie mała". 

Publiczność bawiła się znakomicie. Fani Skolima śpiewali razem z nim, tańczyli i tworzyli niezapomnianą atmosferę. 

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Koncert Skolima w Gostyninie przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Frekwencja była imponująca, a atmosfera w Zmaku Gostynińskim była elektryzująca. Skolim udowodnił, że jest prawdziwym królem sceny i potrafi porwać do zabawy publiczność w każdym wieku" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Inicjatywy dla Gostynina.

"Publiczność była zachwycona koncertem Skolima. Już teraz otrzymujemy mnóstwo pozytywnych komentarzy i wiadomości" - dodał Roman Augustyniak.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij