Stand up w Gostyninie za nami. Wystąpili Paulina Potocka i Damian „Viking” Usewicz

Stand up w Gostyninie za nami. Wystąpili Paulina Potocka i Damian „Viking” Usewicz

W piątkowy wieczór (29 września br.), odbył się w Gostyninie wieczór kabaretowy w gatunku stand up. W sali kolumnowej zamku gostynińskiego wystąpiła para znanych i lubianych komików: Paulina Potocka i Damian „Viking” Usewicz. Wydarzenie zorganizowało stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w ramach "Wrześniowych spotkań kabaretowych".

Paulina Potocka to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych kobiet w polskim stand upie. Znana jest z programów „Kabaret na żywo” i „Tylko dla dorosłych”, a także z występów na festiwalach i scenach klubowych. W swoich monologach porusza tematy związane z kobiecością, związkami, macierzyństwem i codziennymi absurdami. Jej humor jest inteligentny, błyskotliwy i pełen autoironii.

Damian „Viking” Usewicz to prawdziwy weteran polskiej sceny stand upowej. Od ponad 15 lat bawi publiczność swoimi zabawnymi historiami i obserwacjami. Jego znakiem rozpoznawczym jest broda i charakterystyczny głos. W swoich występach nie boi się poruszać kontrowersyjnych i aktualnych tematów. Jego humor jest bezkompromisowy, satyryczny i często czarny.

Występ znanych komików poprzedził krótki występ lokalnego satyryka Witolda Pilichowicza.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Było Mega... Mam nadzieję, że Wam również podobał się pierwszy Stand Up w Gostyninie...Paulina Potocka, Damian Viking Usewicz i nasz lokalny artysta Witold Pilichowicz" - mówił Roman Augustyniak.

"Na kolejną porcję dobrego humoru i zabawy zapraszamy już w przyszłym tygodniu. W czwartek w zamku gostynińskim wystąpi Krzysztof Skiba, a w piatek Jerzy Kryszak" - dodała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Inicjatywy dla Gostynina.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij