Tłumy na Zamku. Za nami Świąteczny Koncert - Kiedy zima się zaczyna...

Tłumy na Zamku. Za nami Świąteczny Koncert - Kiedy zima się zaczyna...

W czwartkowy (12 grudnia br.) wieczór mury Zamku Gostynińskiego były wypełnione po brzegi kolędami oraz rodzinną, świąteczną atmosferą. Wszystko to za sprawą Świątecznego Koncertu - „Kiedy zima się zaczyna” zorganizowanego przez Michała Bartosiaka, Agnieszkę Korajczyk-Szyperską, Romana Augustyniaka, Inicjatywę dla Gostynina i Fundację Lepszy Gostynin, w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego.

Tłumnie zgromadzoną publiczność powitali Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz Michał Bartosiak. Koncert rozpoczął pokaz taneczny w wykonaniu Mażoretek Miejskiej Orkiestry Dętej w Gostyninie.

Po tym nastąpił koncert najpiękniejszych polskich i zagranicznych piosenek świątecznych w wykonaniu młodych artystów z Kutna i Gostynina przy akompaniamentem bandu pod kierownictwem  muzyka, pianisty i aranżera Michała Chojnackiego.

Goście koncertu mogli spróbować tradycyjnych pysznych pierników, makowca i podziwiać ozdoby świąteczne wykonane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej, a także zrobić swoje pamiątkowe zdjęcie ze Św. Mikołajem. Na zakończenie został rozstrzygnięty Konkurs na najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij