Wędkarskie zawody spławikowe dla dzieci

Wędkarskie zawody spławikowe dla dzieci

W niedzielę (20 sierpnia br.) na Zalewie Piechota w ramach drugiej edycji Gostynińskich Dni sportu odbyły się wędkarskie zawody spławikowe. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Kołem PZW 108 w Gostyninie. Do rywalizacji przystąpiło blisko 50 dzieci w trzech kategoriach wiekowych.

Zawody były pełne emocji i rywalizacji. Dzieci walczyły o najlepsze wyniki, a ich opiekunowie dopingowali ich z brzegu. Po zakończeniu zmagań wszyscy uczestnicy oraz ich opiekunowie zostali zaproszeni na grilla, gdzie mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Zadanie zostało sfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zawody spławikowe na Zalewie Piechota były nie tylko doskonałą okazją do rywalizacji, ale także sposobem na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Organizatorzy wydarzenia : Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach, Magdalena Augustyniak, już teraz zapraszają na kolejne zawody wędkarskie. W połowie września o nagrody będą rywalizować seniorzy. 

Wyniki:

kategoria wiekowa 5-9 lat:
1. Gabriel Batko
2. Bartosz Łykowski
3. Amelia Fijałkowska

kategoria wiekowa 10-11 lat:
1. Marcel Majewski
2. Mateusz Kacprzycki
3. Kacper Sierant

kategoria wiekowa 12-13 lat:
1. Jakub Bednarczyk
2. Antoni Raciniewski
3. Aleks Figiel

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij