Wieczór pełen humoru i refleksji. Jerzy Kryszak w Gostyninie

Wieczór pełen humoru i refleksji. Jerzy Kryszak w Gostyninie

Gostyniński zamek w piątkowy wieczór (6 października br.) gościł jednego z najwybitniejszych polskich artystów, Jerzego Kryszaka z programem "Szczęśliwej Polski już czas". Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie "Inicjatywa dla Gostynina".

Jerzy Kryszak, znany aktor, komik, i satyryk, przyciągnął do zamku tłumy miłośników sztuki i rozrywki z całego regionu. Jego występ, oparty na doskonałej grze aktorskiej i zdolności do wcielania się w różne postacie, wciągnął widzów w świat humoru, refleksji, i satyry. Kryszak prezentował wyjątkowe monologi, w których poruszał aktualne tematy społeczne, polityczne i kulturalne, z humorem i inteligencją, które stały się jego znakiem rozpoznawczym.

Publiczność zebrana w sali kolumnowej, wśród której zasiedli również posłowie na Sejm RP: Marcin Kierwiński oraz Elżbieta Gapińska, śmiała się do łez i nie szczędziła braw podczas występu Jerzego Kryszaka. Artysta zyskał serca wszystkich obecnych, a jego niepowtarzalna energia i talent aktorski w pełni zasłużyły na owacje na stojąco.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Szczęśliwej Polski już czas.... Było Mega. Niesamowity występ Jerzego Kryszaka w Gostyninie" - podsumował wydarzenie Roman Augustyniak.

"Nie zwalniamy tempa, Już w czwartek zapraszamy na koncert Danuty Błażejczyk z okazji Gostynińskich Dni Seniora" - zaprasza Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Inicjatywy dla Gostynina.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij