Włoski wieczór w Zamku. Marco Bocchino zaśpiewał w Gostyninie

Włoski wieczór w Zamku. Marco Bocchino zaśpiewał w Gostyninie

W czwartek (25 stycznia br.) w Zamku Gostynińskim odbył się koncert okazji dnia babci i dziadka zorganizowany przez Inicjatywę dla Gostynina oraz Stowrzyszenie Pozytywny Gostynina.W sali kolumnowej słynne włoskie przeboje zaśpiewał Marco Bocchino.

Marco Bocchino to włoski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów, znany ze swojego charakterystycznego, aksamitnego głosu i romantycznych ballad. Oprócz kariery muzycznej Bocchino jest także aktorem. Wystąpił w kilku polskich filmach i serialach telewizyjnych.

Podczas koncertu usłyszeliśmy największe hity włoskiej muzyki, takie jak "Bella Ciao", "Ti amo" czy "O sole mio". Jego występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Koncert Marco Bocchino był niesamowity. Jego muzyka poruszyła serca wszystkich widzów" - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Inicjatywy dla Gostynina.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy go powtónie gościć w Gostyninie" - dodał Roman Augustyniak.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij