Zabawa i śmiech w Zamku Gostynińskim

Zabawa i śmiech w Zamku Gostynińskim

We wtorek (21 listopada br.) już po raz kolejny w Zamku Gostynińskim odbył się stand-upwy wieczór zorganizowany m.in. przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina. Tłumnie zgromadzoną publiczność bawili dwaj komicy: Damian Skóra oraz Tomek Kołecki.

Damian Skóra ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, kilkadziesiąt występów telewizyjnych. Komik rozbawił widzów swoimi absurdalnymi historiami i ironią. Nie szczędził też krytyki dla różnych aspektów polskiej rzeczywistości, takich jak polityka, religia, edukacja czy też media.

Tomek Kołecki to jeden z najlepszych komików młodego pokolenia, który zaskarbił sobie sympatię publiczności swoim urokiem i spontanicznością. Opowiadał o codziennych problemach młodego człowieka. Nie zabrakło dowcipów o partnerkach, wycieczkach, policji, przejściach zdrowotnych.

“To był naprawdę wyjątkowy wieczór. Publiczność była wspaniała, a występy Tomka i Damiana były po prostu niezapomniane. Cieszę się, że mogliśmy zorganizować to wydarzenie” - powiedziała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina.

“Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywny odzew. To pokazuje, jak ważne jest dla naszej społeczności tworzenie takich wydarzeń. Nie możemy się doczekać kolejnego!” - dodał Roman Augustyniak.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

© 2024 Roman Augustyniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatnością:

Polityka prywatności

Polityka Cookies


Zostałem poinformowany. Zamknij